پایونیر چیست؟ | بررسی کامل پلتفرم مالی Payoneer

پایونیر چیست؟ | بررسی کامل پلتفرم مالی Payoneer

در دنیای دیجیتال امروز، کاربران و کسب و کارها به خصوص فریلنسرها به یک پلتفرم پرداخت سریع، مطمئن و قابل اعتماد برای تسهیل تراکنش‌های بین‌المللی خود نیاز دارند. پایونیر یک پلتفرم مالی است که طیف گسترده‌ای از خدمات را به مشتری‌ها و مشاغل به خصوص فریلنسرها در سراسر جهان ارائه می‌دهد.

معرفی پایونیر

پایونیر یک سیستم پرداخت آنلاین ساده و ایمن است که به کاربران خود امکان پرداخت‌های ارزی و یا انتقال وجه به خارج از ایران را می‌دهد. این شرکت در سال 2005 با مأموریت ساده‌سازی تجارت جهانی با اتصال مشاغل، متخصصان، کشورها و ارزها با پلتفرم پرداختی نوآورانه خود تأسیس شد.

معرفی پایونیر

این پلتفرم تاکنون توانسته است ۱۵۰ ارز متفاوت را به پلتفرم خود اضافه کند که امکان پرداخت توسط ارزهای مختلف را در اختیار کاربران می‌گذارد. ایرانیان می‌توانند از طریق وبسایت ایران پرداخت برای واریز و برداشت از حساب پایونیر خود استفاده کنند.

مزایای پایونیر

پایونیر برای کاربران و همچنین فریلنسرها مزایای بسیار زیادی دارد که در زیر به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

  • درگاه پرداخت بین‌المللی: پایونیر کاربران را قادر می‌سازد تا از فروشگاه‌ها در سراسر جهان، توسط ارزهای مختلف و با استفاده از روش‌های پرداخت مختلف، خرید داشته باشند. همچنین فریلنسرها نیز می‌توانند از این طریق مبالغ خود را دریافت کنند.
  • کارمزد پایین تراکنش: پایونیر کارمزدها و هزینه‌های رقابتی برای تراکنش‌های بین‌المللی خود دارد که آن را به یک پلتفرم پرداخت مقرون به صرفه برای کاربران و فریلنسرها تبدیل می‌کند.
  • پرداخت های سریع و ایمن: یکی دیگر از مزایای این پلتفرم امکان پرداخت بصورت سریع و مطمئن است که تراکنش‌های به موقع و ایمن را برای کاربران خود تضمین می‌کند.
  • حساب‌های چند ارزی: پایونیر حساب‌های چند ارزی را به کاربران خود ارائه می‌دهد که به کاربران اجازه می‌دهد وجوه خود را به ارزهای مختلف نگهداری کنند و آن‌ها را به یکدیگر تبدیل کنند.
  • ردیابی پرداخت: کاربران در پایونیر می‌توانند پرداخت‌های خود را پیگیری کنند و هنگام دریافت و یا خروج وجه در حساب خود اعلان دریافت کنند.

کارمزدها و هزینه های Payoneer

Payoneer برای خدمات مختلف خود از کاربران خود هزینه‌هایی دریافت می‌کند که چند مورد آن عبارت‌اند از:

  • هزینه فعال سازی حساب: پایونیر در ابتدا برای افتتاح حساب، یک بار هزینه فعال سازی به مبلغ 29.95 دلار را از کاربران خود دریافت می‌کند.
  • کارمزد تراکنش: کاربران در پایونیر برای تبدیل ارز در این پلتفرم کارمزدی به اندازه 0.5٪ تا 3٪ پرداخت کنند.
  • هزینه های برداشت: هزینه‌های برداشت در این پلتفرم مالی بین 1.50 تا 15 دلار در هر تراکنش، بسته به روش برداشت و نوع ارز تعیین می‌شود.

امنیت پایونیر

Payoneer متعهد شده است که یک پلتفرم پرداخت امن و مطمئن را برای مشتریان خود فراهم سازد. این سیستم پرداخت آنلاین از پروتکل‌های رمزنگاری و امنیتی پیشرفته برای محافظت از داده‌ها و تراکنش‌های مشتریان خود استفاده می‌کند. پایونیر همچنین موفق به دریافت استانداردهای بین المللی امنیتی و نظارتی مانند PCI-DSS و GDPR شده است.

جمع بندی مقاله بررسی پلتفرم مالی پایونیر

پایونیر یک پلتفرم مالی و پرداخت نوآورانه است که طیف گسترده‌ای از خدمات را به مشتریان،مشاغل و فریلنسرها در سراسر جهان ارائه می‌دهد. این پلتفرم یک سیستم پرداخت سریع، ایمن و قابل اعتماد است که مشتریان را قادر می‌سازد تا از فروشگاه‌ها در کشورها و با ارزهای مختلف خرید خود را انجام دهند. پایونیر با کارمزدهای کم، حساب های چند ارزی و پشتیبانی مناسب خود، یک راه حل پرداخت مقرون به صرفه و راحت برای کاربران و مشاغل در هر اندازه است. اگر شما و به دنبال یک پلتفرم مالی و پرداخت جهانی برای کسب و کار خود هستید، Payoneer می‌تواند یکی از گزینه‌های شما باشد که می‌توانید از خدمات ایران پرداخت برای خرید و فروش و شارژ حساب پایونیر استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

این مطلب را به اشتراک بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید

شاید بپسندید

فهرست مطالب
ایران پرداخت | آسان‌تر از همیشه!