معرفی روش‌های واریز و برداشت آمارکتس | شارژ حساب بروکر Amarkets

معرفی روش‌های واریز و برداشت آمارکتس | شارژ حساب بروکر Amarkets

بروکر آمارکتس یکی از بروکرهای معتبر در حوضه بازارهای مالی برای ایرانیان است. معامله‌گران زیادی از طریق این بروکر مشغول معامله در بازارهای مالی هستند. در این مقاله به بررسی روش‌های واریز و برداشت در بروکر آمارکتس می‌پردازیم.

معرفی راه های واریز و برداشت در بروکر آمارکتس

بروکر آمارکتس برای رفاه حال مشتریان خود، روش‌های گوناگون واریز و برداشت را در اختیار آنها قرار می‌دهد. در این بین بسیاری از این روش‌های واریز و برداشت در این بروکر مناسب ایرانیان هستند. در ادامه انواع راه های واریز و برداشت آمارکتس را معرفی خواهیم کرد.

واریز و برداشت ریالی آمارکتس

یکی از راه‌های واریز و برداشت مناسب در این بروکر، خدمات واریز و برداشت ریالی آمارکتس است. در این روش کاربران می‌توانند بدون کارمزد، واریزهای خود را بصورت ریالی و در مدت زمان ۱ تا ۳ ساعت انجام دهند. توجه داشته باشید برداشت ریالی در آمارکتس ممکن است تا ۲۴ ساعت طول بکشد.

همچنین کاربران می‌توانند با استفاده از خدمات وبسایت ایران پرداخت، اقدام به واریز و برداشت بصورت ریالی در بروکر آمارکتس نمایند.

واریز و برداشت ارز دیجیتال در بروکر آمارکتس

از دیگر روش‌های واریز و برداشت بروکر آمارکتس می‌توان به واریز و برداشت تتر و دیگر ارزهای دیجیتال در بروکر آمارکتس اشاره کرد.

واریز و برداشت ارز دیجیتال در بروکر آمارکتس | برداشت تتر در بروکر آمارکتس

کاربران می‌توانند در این روش با استفاده از ارزهای دیجیتال بیت کوین، تتر TRC-20 و ERC-20، لایت کوین و اتریوم حساب خود را شارژ و یا مبالغ خود را از آمارکتس برداشت کنند.

در این روش کارمزد واریز صفر بوده ولی کارمزد برداشت بین 0.5 تا 1 درصد از مبلغ برداشت شده، است.

سیستم های پرداخت الکترونیکی

در این روش کاربران می‌توانند توسط پلتفرم‌های زیر اقدام به واریز یا برداشت از حساب خود در بروکر نمایند:

شارژ امارکتس با پرفکت مانی (Perfect Money)

پرفکت مانی یکی از روش‌های پراستفاده در بین ایرانیان است که آمارکتس نیز برای واریز و برداشت در بروکر خود از این روش استفاده کرده است. کارمزد واریز توسط این روش صفر بوده ولی برداشت مبلغ در این روش، 0.5 درصد کارمزد برای کاربران خواهد داشت.

FasaPay

یکی دیگر از درگاه‌های پرداخت الکترونیکی برای واریز و برداشت در آمارکتس، فاسا پی است که کارمزد دریافتی در زمان برداشت توسط این روش، 0.5 درصد از مبلغ برداشته شده خواهد بود.

شارژ امارکتس با نتلر (Neteller)

کاربران بروکر آمارکتس می‌توانند توسط نتلر نیز واریز و برداشت داشته باشند. مدت زمان واریز در این روش فوری بوده ولی برای برداشت، ممکن است تا ۲۴ ساعت طول بکشد. همچنین کارمزد برداشت توسط این روش نیز 1.8 درصد از مبلغ برداشت است که حداقل مبلغ کارمزد آن ۱ دلار و حداکثر ۳۰ دلار خواهد بود.

ADVcash

واریز و برداشت توسط ادوکش نیز برای کاربران این بروکر مهیا شده است. در این روش نیز مانند سایر روش‌ها مدت زمان واریز فوری بوده ولی برای برداشت ممکن است تا ۲۴ ساعت، عملیات برداشت طول بکشد. همچنین میزان کارمزد برداشت توسط این روش 0.5 درصد از مبلغ برداشت خواهد بود.

انتخاب بهترین روش واریز و برداشت در بروکر آمارکتس

در این مقاله، تمامی روش‌های واریز و برداشت آمارکتس مورد بررسی قرار گرفت. در این بین بهترین روش واریز و برداشت در بروکر آمارکتس برای ایرانیان، واریز و برداشت ریالی بصورت مستقیم و یا با استفاده از وبسایت ایران پرداخت، واریز و برداشت تتر و رمز ارزها و همچنین پرفکت مانی است.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر در وبسایت ایران پرداخت ثبت نام و احراز هویت کرده اید، حتما از خدمات واریز و برداشت در بروکر آمارکتس توسط ایران پرداخت استفاده کنید تا بدون هزینه اضافه و با سرعت بتوانید واریزها و برداشت‌های خود را در بروکر آمارکتس انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

این مطلب را به اشتراک بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید

شاید بپسندید

خرید و فروش رپد بیت کوین
معرفی رمزارزها

خرید و فروش رپد بیت کوین | آموزش خرید WBTC

تصور کنید بیت‌کوین خود را در بستر اتریوم استفاده می‌کنید، یا اتریوم خود را در بستر پالیگان! و دنیای بدون مرز کریپتو این تصور را

نکات مهم در خرید و فروش ارزهای دیجیتال
آموزش ارز دیجیتال

نکات مهم در خرید و فروش ارزهای دیجیتال

آیا تا به حال به‌دنبال فرصتی برای سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال بوده‌اید؟ آیا می‌خواهید درک بهتری از روند خرید و فروش ارزهای دیجیتال داشته

فهرست مطالب
ایران پرداخت | آسان‌تر از همیشه!