راه های واریز وجه در فارکس | چگونه حساب بروکر را شارژ کنیم؟

راه های واریز وجه در فارکس | چگونه حساب بروکر را شارژ کنیم؟

معامله‌گران برای ورود به بازارهای مالی نیازمند یک پلتفرم واسط برای انجام معاملات خود هستند. در فارکس بروکرها خدمات معامله در بازار را به معامله‌گران ارائه می‌دهند. برای آغاز انجام معاملات، معامله‌گران باید ابتدا مبالغی را به حساب‌های بروکر واریز کنند تا بتوانند با آن مبالغ مشغول انجام معاملات خود شوند. بروکرهای فارکس راه‌های متفاوتی را برای این کار پیش روی معامله‌گران قرار می‌دهند. در این مطلب از وبسایت ایران پرداخت قصد داریم به انواع راه‌های شارژ حساب در بروکرهای فارکس بپردازیم. با ما همراه باشید.

معرفی راه‌های رایج و نحوه واریز وجه در فارکس

معامله‌گران فارکس با استفاده از روش‌های متعددی می‌توانند حساب متاتریدر خود را از طریق واریز وجه به حساب بروکر خود، شارژ کنند. توجه به میزان کارمزد و همچنین امکان شارژ حساب با روشی که مناسب ایرانیان باشد می‌تواند برای کاربران قابل توجه باشد. همچنین سرعت در واریز و برداشت در بروکرهای فارکس نیز می‌توانید یکی از موارد مهم به شمار رود. در زیر به معرفی برخی از روش‌های رایج شارژ حساب بروکرهای فارکس می‌پردازیم.

واریز و برداشت ریالی

واریز و برداشت ریالی یکی از ساده‌ترین راه‌های شارژ حساب بروکرهای فارکس است. معامله‌گران می‌توانند توسط برخی از صرافی‌های معتبر یا پشتیبانی بروکرهایی که این روش از واریز و برداشت را ارائه می‌دهند، اقدام به واریز و برداشت در این بروکرها نمایند.

شارژ حساب بروکر با ارز دیجیتال

واریز و برداشت از طریق ارزهای دیجیتال یا کریپتو یکی دیگر از راه‌های رایج در شارژ حساب بروکرها است. معامله‌گران می‌توانند از طریق ارزها محبوبی مانند بیت کوین، اتریم، تتر و دیگر رمزارزها اقدام به واریز و برداشت در بروکرهای خود کنند.

پرفکت مانی

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت آنلاین است که خدمات انتقال مالی را در سراسر جهان ارائه می‌دهد. معامله‌گران فارکس برای شارژ حساب‌های خود می‌توانند ابتدا حساب خود را در پرفکت مانی شارژ کنند و سپس با استفاده از آن مبلغ، به شارژ حساب بروکر خود بپردازند.

وبمانی

وبمانی یک کیف‌پول دیجیتال است که می‌تواند به عنوان ابزاری برای واریز و برداشت در بروکر، استفاده شود. معامله‌گران در وبمانی نیز مانند پرفکت مانی ابتدا باید مبلغی به حساب خود در آن پلتفرم واریز کنند و سپس با آن مبلغ، حساب خود را در بروکر مورد نظر خود شارژ کنند.

نتلر

نتلر یک کیف پول الکترونیکی است که به کاربران امکان می‌دهد وجوه خود را به صورت ایمن و فوری به سایر کاربران یا موسسات مانند بروکرها در سراسر جهان منتقل کنند. معامله‌گرانی که قصد شارژ حساب بروکر خود را دارند می‌توانند با شارژ کیف‌پول نتلر خود اقدام به شارژ حساب بروکر خود نمایند.

دیگر راه‌های شارژ حساب بروکر فارکس

از دیگر راه‌های شارژ حساب بروکر می‌توان به واریز از طریق فسا پی، اسکریل، ویزا کارت، مستر کارت و پرداخت از طریق دبیت کارت و کردیت کارت اشاره کرد اما به دلیل محدودیت‌هایی که این پلتفرم‌ها و بانک‌ها برای کاربران ایرانی در نظر گرفته‌اند، این گزینه‌ها کمتر مورد استفاده توسط تریدرهای ایرانی قرار می‌گیرند.

جمع بندی مقاله راه‌های شارژ حساب بروکر فارکس

در این مقاله به برخی از راه‌های شارژ حساب بروکر اشاره شد. البته توجه داشته باشید تمامی موارد بالا برای تمامی بروکرهای فارکس مورد استفاده قرار نمی‌گیرند و برای هر بروکر متفاوت است. معامله‌گران باید با استفاده از روشی که بروکر از آن پشتیبانی می‌کند اقدام به شارژ حساب بروکر خود نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی ایران پرداخت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

این مطلب را به اشتراک بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید

شاید بپسندید

فهرست مطالب
ایران پرداخت | آسان‌تر از همیشه!