شارژ حساب بروکر ارانته | معرفی روش های واریز و برداشت در بروکر Errante

شارژ حساب بروکر ارانته | معرفی روش های واریز و برداشت در بروکر Errante

بروکر ارانته یکی از بروکرهای معروف فارکس است که به ایرانیان نیز خدمات ارائه می‌دهد. یکی از محاسن این بروکر روش‌های متعدد واریز و برداشت است که به معامله‌گران امکان شارژ حساب خود در بروکر را به روش‌های گوناگون می‌دهد. در این مقاله به بررسی روش‌های واریز و برداشت در بروکر ارانته می‌پردازیم و در پایان بهترین روش شارژ حساب بروکر ارانته برای ایرانیان را معرفی می‌کنیم.

روش های واریز و برداشت وجه در بروکر ارانته

بروکر ارانته روش‌های واریز و برداشت گوناگونی را به معامله‌گران خود ارائه می‌دهد که در زیر به آنها اشاره می‌کنیم:

حواله‌های بانکی

اولین روش واریز و برداشت در بروکر ارانته، روش واریز و برداشت از طریق حواله‌های بانکی است که در این روش معامله‌گران می‌توانند با پرداخت دلار و یورو از طریق کارت‌های بانکی خود در خارج از ایران اقدام به شارژ حساب خود در بروکر نمایند. لازم به ذکر است که این روش ۲ الی ۴ ساعت زمان می‌برد و میزان کارمزد نیز بستگی به میزان کارمزد انتقالات در هر بانک دارد.

کارت‌های نقدی / اعتباری

روش دیگر واریز و برداشت در بروکر ارانته، استفاده از ویزا کارت و مستر کارت است که معامله‌گران می‌توانند از طریق این روش بصورت آنلاین و لحظه‌ای حساب خود را در بروکر شارژ نمایند. توجه داشته باشید که حداقل مبلغ پرداختی در این روش ۵۰ دلار است.

کیف‌پول‌های مجازی

یکی از روش‌های معروف برای شارژ حساب بروکر ارانته، استفاده از کیف‌پول‌های مجازی است. در این روش معامله‌گران می‌توانند با استفاده از پلتفرم‌های پرفکت مانی، نتلر، استیک پی، ادوکش و دیگر کیف‌پول‌های مجازی اقدام به شارژ حساب خود در بروکر نمایند.

رمز ارزها

از دیگر روش‌های محبوب شارژ حساب ارانته می‌توان به واریز و برداشت توسط رمزارزها اشاره کرد. معامله‌گران می‌توانند با استفاده از رمزارزهای بیت کوین، اتریوم ریپل و تتر اقدام به واریز و برداشت در بروکر ارانته نمایند. کارمزد انتقال وجه در این روش صفر بوده و انتقالات نیز با حداکثر تاخیر ۲ ساعت انجام می‌پذیرند.

واریز و برداشت ریالی

بهترین روش شارژ حساب ارانته برای ایرانیان، واریز و برداشت ریالی است که معامله‌گران می‌توانند توسط وبسایت ایران پرداخت به سرعت و به سادگی واریزها یا برداشت‌های خود را در بروکر ارانته انجام دهند. یکی دیگر از روش‌های واریز و برداشت ریالی در بروکر ارانته، مراجعه به اکانت پشتیبانی واریز و برداشت ریالی این بروکر در تلگرام است.

در نهایت بهترین روش واریز و برداشت در بروکر ارانته برای ایرانیان چیست؟

در این مقاله به روش‌های واریز و برداشت در بروکر ارانته پرداختیم، اما در این بین روش‌های واریز و برداشت ریالی، استفاده از رمزارزها و همچنین کیف‌پول مجازی پرفکت مانی در ایران ممکن است. درنهایت با توجه به دردسترس بودن، سرعت پرداخت و کارمزد کمتر، بهترین روش شارژ حساب بروکر ارانته روش‌های واریز و برداشت ریالی و رمزارز هستند که معامله‌گران می‌توانند توسط وبسایت ایران پرداخت اقدام به واریز و برداشت ریالی و همچنین خرید رمزارز برای شارژ حساب بروکر ارانته نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

این مطلب را به اشتراک بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید

شاید بپسندید

فهرست مطالب
ایران پرداخت | آسان‌تر از همیشه!