درآمد دلاری با تایپ | معرفی 10 سایت معتبر برای کسب درآمد دلاری با تایپ

درآمد دلاری با تایپ

این روزها همه مردم جامعه ما به‌دنبال راهی برای درآمد دلاری هستند؛ زیرا تورم افسارگسیخته در داخل کشور باعث شده است که حقوق‌های دریافتی کفاف زندگی و مخارج روزمره ما را ندهد. برخی از ما به سراغ بازارهای مالی رفته‌ایم؛ زیرا بازار صعودی سال 2020 ارزهای دیجیتال، باعث شد مردم به سراغ این نوع بازارها بروند و پول خود را در این حوزه‌ها سرمایه‌گذاری کنند. هرچند خیلی زود بازار نزولی شروع شد و بسیاری پول و سرمایه خود را از دست دادند.

ما امروز در این مقاله از ایران پرداخت تصمیم گرفتیم یکی از کم‌ریسک‌ترین حوزه‌های درآمدزایی را به کاربران خود معرفی کنیم و درآمد دلاری با تایپ و نوشتن را به کاربران داخل ایران آموزش دهیم. تا انتهای این مقاله کاربردی با ما همراه باشید تا انواع راه‌های کسب درآمد دلاری معتبر از طریق تایپ را باهم بررسی کنیم.

چطور کسب درآمد دلاری را شروع کنیم؟

کار آنلاین و کسب درآمد دلاری به‌عنوان یک شغل دوم در وضعیت اقتصادی ایران، به‌دلیل شرایط اقتصادی دشوار و تورم بالا، برای بسیاری از افراد جذاب شده است. با این حال، برای کار کردن در این حوزه، نیاز به داشتن مهارت‌های مشخصی مانند ترجمه، تایپ، طراحی گرافیکی، برنامه‌نویسی و … دارید.

در حال حاضر، با توجه به پیشرفت تکنولوژی و توسعه بازار کار آنلاین، بسیاری از ایرانیان توانسته‌اند با کارهای آنلاین درآمدزایی کنند. تنوع و گستردگی در کسب و کارهای آنلاین به شما این امکان را می‌دهند که با کارفرماهای خارجی ارتباط برقرار کنید و درآمد دلاری کسب کنید. با این حال، باید توجه داشت که کارهای آنلاین یا دورکاری نیز با چالش‌های خود همراه است. از جمله چالش‌های این حوزه می‌توان به نیاز به داشتن مهارت‌های تخصصی، رقابت شدید در بازار کار آنلاین، عدم تضمین درآمد ثابت و غیره اشاره کرد.

به‌طور کلی، فعالیت آنلاین به‌عنوان یک شغل دوم و کسب درآمد دلاری در وضعیت اقتصادی ایران می‌تواند یک گزینه جذاب برای افرادی باشد که مهارت‌های لازم را دارند و به‌دنبال کسب درآمد بیشتر هستند. با توجه به این‌که این حوزه با چالش‌ها و ریسک‌هایی همراه است، باید با دقت و اطلاعات کافی به آن نزدیک شد.

درآمد دلاری با تایپ

معرفی 10 سایت معتبر برای درآمد دلاری با تایپ

دورانی که ما در آن زندگی می‌کنیم به عصر دیجیتال مشهور است و دانستن مقدار مشخصی از مهارت‌های تایپ در چنین دورانی امری طبیعی است. اگر به دنبال به‌دست آوردن درآمد دلاری با تایپ یا یک حقوق اضافی در کنار شغل خود هستید، می‌توانید به‌راحتی انگشتان خود را روی صفحه‌کلید به پرواز درآورید یا به اصطلاح با سرعت تایپ بالا، به این هدف دست پیدا کنید. تایپ یا نویسندگی به‌عنوان شغل دوم، مزایای بسیار زیادی دارد چه بسا این مزایا و درآمد از طریق virtual assistance (دستیار مجازی)، خدمات رونویسی و غیره باشد.

پیدا کردن شغل، به‌خصوص مشاغل نویسندگی به‌صورت آنلاین و دورکاری که می‌توانید در خانه، به شکل پاره‌وقت یا تمام‌وقت کار کنید، شاید کمی دشوار باشد. در بسیاری از شغل‌ها، مانند: کارهای ترجمه‌ی متنی و صوتی، وارد کردن داده یا شغل‌های حقوقی، سرعت تایپ شما می‌تواند موثر باشد. در این شغل‌ها، توانایی تایپ سریع و دقیق از اهمیت بالایی برخوردار است. در ادامه این مقاله کاربردی به معرفی ۱۰ سایتی که برای کاربران خود درآمد دلاری با تایپ را امکان پذیر می‌کنند، می‌پردازیم.

  1. Fiverr: راه‌های متنوع برای درآمدزایی
  2. Working Solutions: ورود داده
  3. AccuTran Global: نهان‌نگاری (کوتاه نویسی)، رونویسی و نوشتن فایل‌های صوتی
  4. 2Captcha: حل آزمون یا ویرایش انواع مقاله
  5. TranscribeMe: رونویسی
  6. GoTranscript: رونویسی
  7. Babbletype: رونویسی
  8. Scribie: رونویسی
  9. OneSpace:  رونویسی
  10. Rev: رونویسی و زیرنویس کردن فیلم و مستند

درآمد دلاری با تایپ با سایت Fiverr

حقوق در این سایت توافقی است و عدد خاصی را به‌عنوان حقوق در نظر نگرفته‌اند. در نظر داشته باشید برای ورود به سایت Fiverr از وی‌پی‌ان استفاده کنید؛ زیرا با آی‌پی ایران نمی‌توانید به سایت دسترسی داشته باشید.

Fiverr یک سایت عالی برای تمامی نویسندگان مبتدی و کسانی است که می‌خواهند درآمد دلاری با تایپ داشته باشند. این وب‌سایت انواع خدمات تایپیستی، از‌جمله: رونویسی، تصحیح، ویرایش یا کار روی سایر پروژه‌های تایپ را ارائه می‌دهد. دست‌مزد شما بسته به نوع کاری که انجام می‌دهید متغیر است؛ زیرا شما می‌توانید نرخ‌های خود را براساس مهارت و تجربه شخصی خود تعیین می‌کنید. می‌توانید رزومه خود را در پنل کاربری مربوط به خودتان آپلود و شروع به‌کار کنید.

درآمد دلاری با تایپ

Fiverr چگونه کار می‌کند؟

اگر مهارت‌های منحصربه‌فردی دارید و فکر می‌کنید این مهارت‌ها ممکن است برای دیگران مفید و کاربردی واقع شود، فایور به شما امکان می‌دهد آن‌ها را به‌عنوان یک مهارت و رزومه فهرست کنید. اگر مهارت‌هایی مانند: کپی رایتینگ، طراحی وب، بازاریابی رسانه‌های اجتماعی یا ویرایش ویدیو دارید، نیز می‌توانید در این وب‌سایت شروع به کسب درآمد دلاری کنید.

برای درک بهتر نحوه عملکرد فایور، باید بدانید که در این وب‌سایت دو طرف درگیر هستند:

فروشنده: فروشنده می‌تواند هر کسی باشد که به دنبال فروش خدماتی برای کسب درآمد است. به بیانی ساده، فروشندگان، فریلنسرهایی هستند که مهارت‌ها و خدمات خود را به خریداران احتمالی نشان می‌دهند. یک فروشنده خدمات خود را در فایور در کنار مبلغی که شارژ می‌کند، فهرست می‌کند.
خریداران: خریدار هر کسی می‌تواند باشد که به دنبال خرید یک سرویس در پلتفرم است. خریداران می‌توانند از ابزار جستجو برای مرور پروفایل‌های فروشنده و یافتن افرادی که نیازهای آنها را برآورده می‌کنند، قبل از ثبت سفارش استفاده کنند. نکته اصلی این است که خریداران فروشندگان را برای انجام وظایف خاص استخدام می‌کنند.

اگر برای پرداخت یا واریز در این وب‌سایت با مشکل مواجه شدید می‌توانید از ایران پرداخت کمک بگیرید. حتی اگر حساب پی پال ندارید، نگران نباشید! می‌توانید از ایران پرداخت کمک بگیرید تا برای شما حساب پی پال راه‌اندازی کند.

درآمد دلاری با تایپ از طریق سایت Working Solutions

حقوق در این وب‌سایت به‌صورت میانگین ساعتی 19 دلار است. برای ورود به این سایت نیازی به وی‌پی‌ان ندارید اما برای احتاط و شروع کار بهتر است که تحقیقات لازم را انجام دهید.

Working Solutions یک سایت عالی برای یافتن مشاغل و کار در خانه و همچنین درآمد دلاری با تایپ است که بر ورود داده‌ها تمرکز دارد. حقوق و پرداخت می‌تواند براساس تجربه شما افزایش یابد. Work Solutions یک تیم از راه دور متشکل از پیمان‌کاران مستقل دارد که از آن‌ها به‌عنوان WooHoo یاد می‌شود! به معنای تیمی است که اعضای آن در محیطی دور از دفتر شرکت قرار دارند و از راه دور کار می‌کنند.

در صورت نیاز به گیفت کارت و پی‌پال برای واریز و برداشت درآمد خود از این سایت می‌توانید از ایران پرداخت کمک بگیرید و به‌راحتی وجه خود را به تومان تبدیل کنید.

درآمد دلاری با تایپ از سایت AccuTran Global

حقوق در این وب‌سایت میانگین 75 دلار برای هر تماس کنفرانسی است. ورود به این وب‌سایت نیز نیازی به وی‌پی‌ان ندارد و کاربر ایرانی به‌راحتی می‌تواند وارد سایت شود و درخواست همکاری دهد. اما برای برداشت حقوق خود باید از طریق ایران پرداخت اقدام به افتتاح حساب پی‌پال یا سایر حساب‌ها کنید و به‌راحتی درآمد خود را به تومان تبدیل کنید.

این شرکت برای تایپ در زمینه‌های خلاصه نویسی، رونویسی قرارداد و تبدیل کردن فایل صوتی به نوشتاری به شما حقوق پرداخت می‌کند. اگر مهارت تایپ دارید و مدرکی در این زمینه دارید، درآمد دلاری با تایپ در این وب‌سایت منتظر شما است. تنها چیزی که به جز هدفون و کامپیوتر نیاز دارید، نرم‌افزار تبدیل فایل صوتی به نوشتار است.

درآمد دلاری با تایپ با سایت Captcha

حقوق در وب‌سایت کپچا به ازای هر 1000 کلمه 0.14 تا 0.60 دلار یا به اصطلاح 7 الی 30 هزار تومان به ازاری هر 1000 کلمه است. ورود به این سایت نیز نیازی به وی‌پی‌ان ندارد.

یکی از راه‌های کسب درآمد دلاری با تایپ، حل معما و تصاویر کپچا است که در اصل ویرایش یا تصحیح متن نشان داده شده در تصاویر است. کپچاها معمولا کلمات یا عبارات آسانی هستند و تنها چیزی که برای فعالیت در این وب‌سایت نیاز دارید یک کامپیوتر یا لپ‌تاپ است. شما حق انتخاب دارید که از چه پلتفرمی دستمزد دریافت کنید؛ زیرا گزینه‌هایی مانند پرداخت با بیت کوین یا وب مانی در این سایت وجود دارد.

در صورتی که پرداخت از طریق وب مانی را انتخاب کردید می‌توانید از طریق ایران پرداخت اقدام به افتتاح حساب وب مانی کنید و به راحتی حقوق خود را دریافت کنید.

درصورتی که بیت کوین را انتخاب کردید کافی است که آدرس کیف پول بیت کوین خود را به سایت تحویل دهید یا برای ایجاد حساب در بهترین صرافی ایرانی می‌توانید وارد ایران پرداخت شوید.

TranscribeMe

حقوق در این وب‌سایت، ساعتی 15 الی 22 دلار است و برای ورود به این سایت نیازی به وی‌پی‌ان ندارید.

همان‌طور که از نامش پیداست، TranscribeMe سایتی است برای تایپ سطوح مختلف رونویسی و معمولاً فایل‌های صوتی، که به شما پول پرداخت می‌کند. برای شروع فعالیت در این وب‌سایت باید به اندازه کافی به زبان انگلیسی مسلط باشید. برای شروع، شما فقط باید در یک آزمون ارزیابی مهارت شرکت کنید. پس از شروع، می‌توانید دست‌مزد ساعتی مناسبی دریافت کنید. درحالی‌که ساعات کاری انعطاف پذیری دارید و بسته به شرایط خودتان ساعت کاری را تنظیم می‌کنید.

این وب‌سایت توسط تیم محتوای ایران بروکر مورد بررسی قرار گرفته است، شما به‌عنوان کاربر ایرانی می‌توانید با ایمیل خود یک حساب کاربری ایجاد کنید. اما برای تأیید حساب کاربری خود به اکانت پی پال نیاز خواهید داشت. برای ایجاد یک حساب پی پال می‌توانید از وب‌سایت ایران پرداخت کمک بگیرید تا برای شما حساب پی پال را افتتاح کنیم.

کسب درآمد دلاری با تایپ در وبسایت GoTranscipt

حقوق در این وب‌سایت به ازای هر یک دقیقه صوت 0.60 دلار یا 3 هزار تومان به نرخ امروز دلار است. برای ورود به این وب‌سایت نیز نیازی به وی‌‌پی‌ان ندارید و طبق صحبتی که ایران پرداخت با صفحه چت و پشتیبانی این وب سایت داشته است کاربر ایرانی به راحتی می‌تواند در این وب‌سایت شروع به کسب درآمد دلاری با تایپ کند و هیچ‌گونه محدودیتی وجود ندارد. فقط برای افتتاح حساب پی‌پال یا گیفت کارت به‌منظور دریافت درآمد خود به تومان می‌توانید از ایران پرداخت کمک بگیرید.

درآمد دلاری با تایپ

GoTranscript یکی از بزرگترین شرکت‌های رونویسی و ترجمه است که امروزه فعالیت خود را به‌صورت بسیار وسیعی انجام می‌دهد. آنها اغلب در حال استخدام هستند و به‌صورت رقابتی پرداخت می‌کنند. اگرچه این شرکت در بریتانیا مستقر است، آنها در سطح جهانی برای رونویسی فایل‌های صوتی یا تصویری نیرو استخدام می‌کنند.

کسب درآمد دلاری با تایپ در وبسایت Babbletype

حقوق در این وب‌سایت به ازای هر یک دقیقه صوت 0.40 دلار یا 19 هزار تومان با نرخ امروزی دلار است. برای ورود به این وب‌سایت نیاز به آی‌پی ثابت دارید و تا جای که می‌توانید از فیلترشکن‌های رایگان استفاده نکنید؛ زیرا به‌راحتی آی‌پی شما را شناسایی می‌کند. از آنجا که این وب‌سایت آی‌پی کشورمان را فیلتر کرده است، برای دریافت حقوق باید از طریق ایران پرداخت اقدام به افتتاح حساب پی پال، وب مانی یا مسترکارت کنید.

مانند درخواست برای هر شغل دیگری، باید مصاحبه کنید و چند تست ارزیابی را پشت سر بگذارید. با این حال، BabbleType که در خدمات تبدیل فایل صوتی به متن تخصص دارد، دستمزد رقابتی ارائه می‌دهد و حداقل یک ساعت در روز برای رونویسی، به مدت چهار روز در هفته، این خدمات را ارائه می‌دهد.

کسب درآمد دلاری با تایپ در وبسایت Scribie

حقوق در این وب‌سایت به ازای هر یک ساعت صوت 5 تا 20 دلار است. برای ورود نیازی به وی‌پی ان ندارید و به راحتی می‌توانید با ثبت یک جیمیل ثبت‌نام کنید. حتی می‌توانید برای ثبت‌نام از طریق شماره تلفن ایران نیز اقدام کنید.

اگرچه دست‌مزد می‌تواند کمتر از حد متوسط ​​شرکت‌های دیگر باشد. یک مزیت خوب در مورد کار با Scribie این است که رونوشت‌های خودکار را ارائه می‌دهد که می‌تواند در زمان و تلاش شما صرفه جویی کند. این فرصت خوبی برای گرفتن کار از یک شرکت رونویسی قدیمی و کسب درآمد دلاری با تایپ است.

درآمد دلاری با تایپ

OneSpace

حقوق در این وب‌سایت برای هر کار صوتی حدود 0.10 دلار یا 5 هزار تومان با نرخ دلار امروزی است. متاسفانه ورود به این سایت نیز نیاز به وی‌پی‌ان دارد و برای دریافت حقوق خود باید از طریق اقدام به افتتاح حساب بین المللی کنید و به راحتی وجه دریافتی خود را به تومان تبدیل کنید.

OneSpace از شما می‌خواهد که با انواع فایل‌های صوتی مانند مصاحبه‌ها، تماس‌های تلفنی یا گروه‌های متمرکز کار کنید. اگرچه برای کسب درآمد باید کارهای زیادی را انجام دهید، اما هنوز هم شرکتی مناسب برای رونویسی و درآمد دلاری با تایپ است که برای هر کار در ساعت حقوق را پرداخت می‌کنند. این شرکت به‌نوعی انعطاف‌پذیری خوبی را دارد.

Rev

حقوق در این وب‌سایت به ازای هر یک دقیقه صوت یا ویدیو 0.30 تا 1.10 دلار است و برای شروع فعالیت نیازی به وی‌پی‌ان ندارید. همچنین با ثبت نام و نام خانوادگی خود و یک جیمیل حساب کاربری شما فعال خواهد شد.

با Rev، نه تنها می‌توانید فایل‌های صوتی را رونویسی کنید، بلکه این فرصت را نیز دارید که زیرنویس ویدیوها را نیز انجام دهید که این موضوع می‌تواند پروژه را برای کسب درآمد دلاری با تایپ جذاب‌تر کند. اگر دوزبانه هستید و می‌توانید ترجمه و رونویسی انجام دهید، به‌صورت هفتگی از طریق پی پال دست‌مزد دریافت خواهید کرد و این فرصت را دارید که دستمزد خود را افزایش دهید.

برای افتتاح حساب پی‌پال از طریق ایران پرداخت اقدام نمایید و کمک‌های لازم را در این زمینه از تیم ما دریافت کنید.

آنچه در کسب درآمد دلاری با تایپ مطالعه کردیم:

بازار کار آنلاین همیشه در حال توسعه است و بررسی آگهی‌های جدید در این بازار، به‌خصوص در زمینه تایپ، هیچ ضرری ندارد. ممکن است فرصت‌های شغلی جدید و جذاب در زمینه تایپ در بازار کار آنلاین وجود داشته باشد که با بررسی آن‌ها، فرصت شغلی بهتری برای شما فراهم شود. اگر تایپیست ماهری هستید و به‌دنبال یک کار جدید هستید، هر یک از این سایت‌ها می‌تواند گزینه مناسبی باشد. شاید وقت آن رسیده باشد که فرصت‌های خود را برای پیدا کردن شغلی جدید، بررسی کنید.

سوالات متداول کسب درآمد دلاری با تایپ

چه نوع کارهای تایپی به صورت آنلاین انجام می‌شود و چگونه می‌توان در این حرفه فعالیت کرد؟

کارهای تایپی آنلاین ممکن است شامل ترجمه، تایپ متون، ویرایش و تصحیح متون، تولید محتوا و شرکت در پروژه‌هایی باشد که نیاز به تایپ کردن دارند. برای فعالیت در این حرفه، می‌توانید به سایت‌هایی مانند Working Solutions، AccuTran Global، Fiverr و … مراجعه کنید و در پروژه‌های تایپی شرکت کنید.

کارهای تایپی آنلاین چه میزان درآمد دارند؟

درآمدی که از کارهای تایپی آنلاین کسب می‌شود، بستگی به نوع پروژه، تعداد ساعات کار، تخصص و مهارت شما و قیمتی که برای خدمات تایپی خود تعیین می‌کنید، دارد.

آیا کارهای تایپی آنلاین برای همه قابل انجام است؟

برای کار کردن در حوزه تایپ آنلاین، به داشتن مهارت‌های خاصی از جمله مهارت تایپ سریع و دقیق نیاز است. با این حال، این کارها به صورت کلی برای همه در دسترس هستند و هر کسی با داشتن مهارت‌های لازم می‌تواند در این حوزه فعالیت کند.

 آیا کارهای تایپی آنلاین درآمد پایداری دارند و آیا می‌توان آن‌ها را به‌عنوان یک شغل دائمی در نظر گرفت؟

درآمد حاصل از کارهای تایپی آنلاین به صورت کلی ثابت نیست و به مواردی مانند میزان ساعات کار، تخصص و مهارت شما، نوع پروژه و … بستگی دارد. با این حال، برخی از کارهای تایپی آنلاین می‌توانند به‌عنوان یک شغل دائمی در نظر گرفته شوند.

 آیا کار کردن در حوزه تایپ آنلاین دارای چالش‌های خاصی است؟

کار کردن در حوزه تایپ آنلاین نیز همانند سایر حوزه‌های کاری، با چالش‌های خود همراه است، از جمله: رقابت شدید در بازار کار آنلاین، عدم تضمین درآمد ثابت و … .

دیدگاهتان را بنویسید

این مطلب را به اشتراک بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید

شاید بپسندید

خرید و فروش رپد بیت کوین
معرفی رمزارزها

خرید و فروش رپد بیت کوین | آموزش خرید WBTC

تصور کنید بیت‌کوین خود را در بستر اتریوم استفاده می‌کنید، یا اتریوم خود را در بستر پالیگان! و دنیای بدون مرز کریپتو این تصور را

نکات مهم در خرید و فروش ارزهای دیجیتال
آموزش ارز دیجیتال

نکات مهم در خرید و فروش ارزهای دیجیتال

آیا تا به حال به‌دنبال فرصتی برای سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال بوده‌اید؟ آیا می‌خواهید درک بهتری از روند خرید و فروش ارزهای دیجیتال داشته

فهرست مطالب
ایران پرداخت | آسان‌تر از همیشه!