آموزش شارژ آلپاری با ارز دیجیتال | نحوه واریز و برداشت آلپاری با ارزهای دیجیتال

نحوه واریز و برداشت آلپاری با ارزهای دیجیتال | آموزش شارژ آلپاری با ارز دیجیتال

بروکر آلپاری یکی از بروکرهای معروف و پرطرفدار بین ایرانیان است که روش واریز و برداشت توسط کریپتو را به روش‌های واریز و برداشت خود اضافه کرده است. در این مقاله به آموزش واریز و برداشت ارزهای دیجیتال در بروکر آلپاری خواهیم پرداخت.

آموزش شارژ آلپاری با ارز دیجیتال

یکی از مناسب‌ترین راه‌های شارژ حساب در بروکرهای فارکس، استفاده از واریز و برداشت توسط ارزهای دیجیتال است. برای این کار مخاطبان می‌توانند با استفاده از وبسایت ایران پرداخت ارزهای دیجیتال خود را به‌آسانی تهیه کنند. در ادامه مراحل شارژ آلپاری با ارز دیجیتال را برای شما شرح می‌دهیم.

 1. برای واریز ارز دیجیتال به آلپاری ابتدا وارد حساب کاربری خود در این بروکر شوید.
 2. پس از ورود به حساب کاربری خود در بروکر آلپاری، در قسمت منوی سمت راست وارد بخش واریز وجه شده و سپس وارد قسمت crypto شوید.
آموزش شارژ آلپاری با ارز دیجیتال
 1. در قسمت باز شده می‌توانید نوع انتقال، روش انتقال و همچنین حسابی که قصد انتقال وجه به آن دارید را مشخص کنید.
  سپس برای انتقال به مرحله بعد بر روی ادامه کلیک کنید.
واریز ارز دیجیتال به آلپاری
 1. در این قسمت می‌توانید مبلغ واریزی خود را در قسمت “مبلغی که به حساب شما واریز خواهد شد” وارد کنید. همچنین باید در قسمت “سری و شماره پاسپورت یا شماره کارت ملی” شماره پاسپورت خود را به همراه سری آن و یا کد ملی خود را برای تایید تراکنش وارد کنید.
  پس از تکمیل این فیلدها با انتخاب کلید ادامه وارد بخش بعدی می‌شوید.
واریز ارز دیجیتال به آلپاری
 1. در این قسمت می‌توانید نوع انتقال، روش انتقال، انتقال به حسابی که وارد کردید به‌همراه مبلغ انتقال وارد شده را بررسی کرده و در صورت تایید روی گزینه انتقال وجه کلیک کنید.
آموزش شارژ آلپاری با رمزارز
 1. با کلیکروی انتقال وجه در مرحله قبل، وارد وب‌سایت پرداخت توسط ارزهای دیجیتال می‌شوید. در این قسمت از وبسایت می‌توانید نوع رمزارزی که قصد انتقال آن به حساب خود دارید را انتخاب کنید.
انتقال رمز ارز به آلپاری
 1. با انتخاب رمزارز مورد نظر شما به صفحه نوع شبکه انتقالی رمزارز انتخاب شده وارد می‌شوید. توجه داشته باشید درصورت انتخاب اشتباه نوع شبکه انتقالی ممکن است واریز شما به اشتباه انجام شود.
شارژ حساب آلپاری با رمزارز
 1. پس از انتخاب نوع شبکه انتقال رمزارز، شما به مرحله بعدی رفته و در این قسمت آدرس ولتی که باید ارسال به آن داشته باشید را مشاهده می‌کنید.
  توجه داشته باشید انتقال از طریق رمزارزها باید با احتساب میزان کارمزد انتقال باشد.
واریز و برداشت رمزارز در آلپاری

پس از انجام انتقال باید منتظر تایید بمانید. مدت زمان تایید کمتر از ۱۵ دقیقه خواهد بود.
درصورت تایید تراکنش شما، مبلغ انتخاب شده به حساب شما در بروکر آلپاری واریز خواهد شد.

نحوه برداشت ارز دیجیتال از بروکر آلپاری

بروکر آلپاری برای برداشت از حساب نیز قابلیت برداشت توسط ارزهای دیجیتال را به کاربران خود ارائه داده است. توجه داشته باشید برداشت به روش ارزهای دیجیتال در بروکر آلپاری دارای کارمزد برداشت است. کارمزد برداشت توسط ارزهای دیجیتال در بروکر آلپاری حداقل ۳ دلار و حداکثر ۱۰ دلار خواهد بود. میزان کارمزد برداشت رمزارز 0.1% مبلغ برداشت در این بروکر محاسبه می‌شود.

در ادامه مراحل برداشت رمزارز در این بروکر را به شما شرح خواهیم داد.

 1. ابتدا وارد پنل کاربری خود در وبسایت بروکر آلپاری شوید.
 2. در قسمت منوی سمت راست صفحه قسمت برداشت وجه را انتخاب کرده و در منوی باز شده وارد بخش crypto شوید.
برداشت رمزارز از آلپاری
 1. در قسمت بعد می‌توانید نوع انتقال، حسابی که می‌خواهید از آن برداشت کنید و همچنین روش انتقال را انتخاب کنید. پس از انتخاب موارد ذکر شده، روی “ادامه” کلیک کنید.
انتقال رمزارز آلپاری
 1. با ورود به قسمت بعد می‌توانید مبلغ برداشت را در قسمت “مبلغی که به حساب شما واریز خواهد شد” وارد کنید. سپس می‌توانید مبلغی که به کیف‌پول ارز دیجیتال شما واریز می‌شود را در قسمت “مبلغ واریزی” مشاهده کنید. این مبلغ با احتساب کارمزد کم شده از مبلغ برداشت شما لحاظ می‌شود. در قسمت “آدرس کیف‌پول رمزارز” آدرس کیف‌پولی که قصد واریز مبلغ به آن دارید را وارد کنید. توجه داشته باشید آدرس کیف‌پول وارد شده کاملا صحیح و مربوط به رمزارز و شبکه انتقالی که در قسمت بعد وارد کردید، باشد. زیرا در غیر این صورت ممکن است مبلغ شما به کیف‌پول دیگری واریز شده یا انتقال شما انجام نگیرد.
  در پایان نیز نوع رمزارزی که قصد برداشت دارید را می‌توانید در قسمت “ارز رمزنگاری” شده وارد کنید.
  پس از تکمیل فیلدهای ذکر شده روی عبارت “ادامه” کلیک کنید.
 1. در قسمت بعد نیز می‌توانید نوع انتقال، روش انتقال، برداشت از حسابی که وارد کردید به همراه مبلغ برداشت وارد شده را بررسی کرده و در صورت تایید روی گزینه انتقال وجه کلیک کنید.

نتیجه مقاله آموزش شارژ و برداشت آلپاری با ارز دیجیتال

در این مقاله به آموزش کامل و تصویر شارژ و برداشت آلپاری با ارز دیجیتال پرداخته شد. واریز و برداشت توسط ارزهای دیجیتال یکی از بهترین گزینه‌های واریز و برداشت برای کاربران ایرانی بروکرهای فارکس است. همچنین استفاده از خدمات واریز و برداشت در بروکرهای فارکس توسط وبسایت ایران پرداخت نیز می‌تواند بسیار کمک حال تریدرهای ایرانی باشد که بصورت ریالی و بدون وقفه می‌توانند واریز و برداشت‌های خود را به بروکرهای فارکس انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

این مطلب را به اشتراک بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید

شاید بپسندید

فهرست مطالب
ایران پرداخت | آسان‌تر از همیشه!