واریز و برداشت ریالی در بروکر ای اف سی مارکتس

واریز و برداشت ریالی در بروکر ای اف سی مارکتس

واریز و برداشت ریالی در بروکرهای فارکس، یکی از عوامل مهم در انتخاب بروکر برای تریدرهای ایرانی است. بروکر ای اف سی یک بروکر باسابقه بازار فارکس است که برای خدمات‌دهی هرچه بهتر به ایرانیان، واریز و برداشت ریالی را به سبد روش‌های واریز و برداشت خود اضافه کرده است.

روش‌های واریز و برداشت ریالی در بروکر IFC Markets

بروکر ای اف سی مارکتس یکی از بروکرهای باسابقه بازار فارکس است که در این سال‌ها توانسته است جوابگوی انواع تریدرهای بازارهای مالی باشد. این بروکر خدمات زیادی را به کاربران ایرانی خود ارائه می‌دهد. پشتیبانی از وبسایت فارسی، راه‌های گوناگون دریافت پشتیبانی و البته به زبان فارسی و همچنین ارائه خدمات واریز و برداشت مناسب برای ایرانیان می‌توانند مثالی از خدمات این بروکر برای ایرانیان باشند.

بروکر ای اف سی در جهت پذیرش انواع مشتری‌های بازارهای مالی در سراسر جهان، روش‌های واریز و برداشت گوناگونی را به کاربران خود ارائه کرده است. بسیاری از روش‌های واریز و برداشت در بروکر، مناسب برای ایرانیان هستند.

روش‌های واریز و برداشت در بروکر ای اف سی بصورت واریز و برداشت با استفاده از کیف‌پول‌های الکترونیکی مانند وبمانی و پرفکت مانی، رمزارزها، ویزاکارت و مسترکارت، حواله بانکی (در ایران در دسترس نیست) و واریز و برداشت ریالی با استفاده از وبسایت‌های واسطه مانند پاسارگاد نوین، تاپ چنج و وبسایت ایران پرداخت صورت می‌پذیرد.

ایرانیان می‌توانند با واریز وجه به کیف‌پول‌های وبمانی و پرفکت مانی خود، در این بروکر واریز و برداشت وجه داشته باشند. همچنین استفاده از رمزارزهایی مانند بیت کوین، اتریوم و تتر می‌تواند یکی از روش‌های مناسب واریز و برداشت وجه برای ایرانیان باشد.

اما واریز و برداشت ریالی در این بروکر مناسب‌ترین روش برای ایرانیانی است که قصد واریز یا برداشت در این بروکر را دارند. البته این مدل واریز و برداشت توسط صرافی‌های آنلاین انجام می‌شود که باتوجه به تبدیل ریال به دلار، این عملیات برای کاربران کارمزد خواهد داشت.

روش‌های واریز و برداشت ریالی در بروکر IFC Markets

یکی از وبسایت‌های واسطه در انجام این عملیات در بروکر ای اف سی مارکتس، شرکت پاسارگاد نوین است که معامله‌گران می‌توانند زمانی که ثبت‌نام خود را در بروکر ای اف سی تکمیل کردند، وارد صفحه واریز و برداشت در پنل کاربری خود شوند و سپس با انتخاب این گزینه در صفحه واریز و برداشت، اقدام به واریز و برداشت ریالی با این روش نمایند.

یکی دیگر از روش‌های واریز و برداشت ریالی در بروکر IFC Markets استفاده از خدمات وبسایت ایران پرداخت است که از طریق مشتریان می‌توانند به آسانی و بدون دردسر، واریز و برداشت‌های خود را در بروکرهای فارکس انجام دهند. همچنین کاربران می‌توانند با ثبت نام و احراز هویت در ایران پرداخت، از دیگر خدمات این وبسایت مانند واریز و برداشت به دیگر بروکرها و یا درگاه‌های معاملاتی مانند پی پل یا ویزاکارت و مستر کارت، بهره ببرند.

همچنین استفاده از خدمات واریز و برداشت توسط صرافی‌های آنلاین مانند تاپ چنج نیز در این بروکر قرار داده شده است تا کاربران بتوانند از این طریق نیز اقدام به واریز و برداشت وجوه خود در بروکر IFC Markets نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

این مطلب را به اشتراک بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید

شاید بپسندید

فهرست مطالب
ایران پرداخت | آسان‌تر از همیشه!