درآمد دلاری با راه رفتن | معرفی 6 اپلیکیشن که برای راه رفتن به شما پول پرداخت می‌کند

درآمد دلاری با راه رفتن

شاید در ابتدا عنوان این نوشتار بسیار عجیب و ناملموس به نظرتان برسد. شاید هم گمان کنید مثل سایر تبلیغات اینترنتی، دروغی در کار است. اما اگر کمی حوصله کنید و همراه ما باشید تا این مسیر اعجاب آور را طی کنیم، به نتایج فوق العاده‌ای خواهید رسید! در انتهای این مقاله شما می‌توانید درآمد دلاری با راه رفتن خود داشته باشید.

سرعت پیشرفت تکنولوژی در دنیای مدرن بسیار زیاد است. جوری که هر روز شاهد اختراع چیزهایی هستیم که حتی در خواب هم نمی‌توانستیم به آن‌ها دسترسی داشته باشیم. در نتیجه اگرچه شک و شبهه شما درمورد حقیقی بودن عنوان این نوشتار قابل درک است، اما مطمئنا این حس تعجب در این روزها زیاد به سراغتان می‌آید. برای اینکه خیالتان هرچه زودتر راحت شود به سرعت ابهامات شمارا را کنار می‌زنیم. شما با بازی‌ها و اپلیکیشن‌های مختلفی مانند استپن (STEPN) و سوئت کوین (Sweatcoin) و…، می‌توانید درآمد دلاری داشته باشید.

نام بازی و اپلیکیشن‌ها ارزهای دیجیتال
استپن (STEPN)GMT
سوئت کوین (Sweatcoin)SWEAT
واکن (Walken)WLKN
گرین ساتوشی (Green Satoshi)GST
استپ اپ (Step App)FITFI
دات مووز (Dotmoovs)MOOV

درآمد دلاری با راه رفتن با بازی استپن (STEPN)

بازی استپن (STEPN) در نتیجه رشد تکنولوژی‌های اعجاب انگیزی مانند NFT، وب 3، بلاک چین و ارزهای دیجیتال به وجود آمده است. هدف این بازی ترویج فرهنگ زندگی سالم، اهمیت دادن به سلامتی، و همچنین درآمد دلاری با راه رفتن است. بازی استپن به جوانان و نوجوانانی که ساعات زیادی در روز مشغول انجام بازی‌های مختلف هستند، بسیار پیشنهاد می‌شود. به این دلیل که آن‌ها نه تنها ترغیب به ورزش و فعالیت بدنی می‌شوند، بلکه می‌توانند از تفریحشان پول در بیاورند!

چگونه درآمد دلاری با راه رفتن داشته باشیم؟
لوگوی بازی استپن (STEPN)

این بازی براساس تمرینات ورزشی و پیاده‌روی کاربران ساخته شده است. برای کسب امتیاز و رد کردن مراحل بازی استپن (STEPN) شرکت کنندگان هر روز باید به میزان مشخصی پیاده‌روی و یا ورزش کنند.البته در نظر داشته باشید که این بازی به صورت انلاین انجام می‌شود که همین نکته، ویژگی‌های همیشه به روز بودن و ارائه امکانات جدید در بازی استپن را در پی دارد. در نتیجه کاربران و شرکت کنندگان در این بازی، روز به روز با چالش‌های هیجان انگیز و مفرح بیشتری رو‌به‌رو می‌شوند.امکانات اجتماعی زیادی در بازی استپن در نظر گرفته شده است. برای مثال بازیکنان می‌توانند با دوستان خود در سراسر جهان به طور چند نفره بازی کنند، با همدیگر چالش‌ها را پشت سر بگذارند و در نهایت پیروزیشان را با هم جشن بگیرند! در این بازی امکانات چت با هم‌‌تیمی‌ها، ارسال دعوت‌نامه و دریافت فوری جوایز وجود دارد.درنهایت بازی استپن یک بازی آنلاین فوق‌العاده است که به دلیل گرافیک زیبا، امکانات اجتماعی، چالش‌های جذاب و تنوع در مراحل برای افراد زیادی در سراسر دنیا، کاربرد دارد.

طریقه دریافت پول در بازی استپن (STEPN)

در بازی استپن، کاربران می‌توانند با انجام تمرینات ورزشی و پیاده‌روی، امتیازاتی را کسب کنند که به‌عنوان پول در جریان بازی استفاده می‌شود.

برای دریافت پول در بازی استپن، کاربران باید ابتدا از طریق اتصال به حساب کاربری خود، به بازی وارد شوند. سپس با انجام تمرینات ورزشی و پیاده‌روی، امتیازاتی را کسب کرده و می‌توانند از آن‌ها به‌عنوان پول در بازی استفاده کنند.

امتیازات کسب شده در بازی استپن، به صورت خودکار به حساب کاربری کاربر اضافه می‌شود و کاربران می‌توانند با استفاده از آن‌ها، جوایز و پاداش‌های مختلف را در بازی برنده شوند. از این طریق می‌توانید به سادگی درآمد دلاری با راه رفتن داشته باشید.

در صورتی که کاربران بخواهند پول واقعی برای خود در بازی استپن به دست آورند، می‌توانند به صورت مستقیم با سازندگان بازی تماس بگیرند و در خصوص روش‌های دریافت پول واقعی در بازی با آن‌ها توافق کنند.

برداشت پول در بازی استپن در ایران به صورت معمول با استفاده از پرداخت الکترونیکی، انجام می‌شود. بسیاری از باشگاه‌های ورزشی و سایت‌های آنلاین، برای ارائه خدمات بازی استپن، از سیستم‌های پرداخت الکترونیکی مانند پرداخت آنلاین، بانک ملت و… استفاده می‌کنند.

بعضی از این سایت‌ها، برای برداشت پول از حساب بازیکنان، به شماره حساب و شماره کارت بانکی آن‌ها نیاز دارند. در هر صورت، برای انجام هرگونه تراکنش مالی، بهتر است از سایت‌های معتبر و قابل اعتماد استفاده کنید.

برای تبدیل درآمد دلاری از راه رفتن به تومان می‌توانید از خدمات ارزی ایران پرداخت استفاده کنید.

کسب درآمد دلاری با رفتن: اپلیکیشن سوئت کوین (Sweatcoin)

شما با استفاده از این آپ می‌توانید درآمد دلاری با راه رفتن کسب کنید! سوئت کوین (Sweatcoin)، یک اپلیکیشن موبایل است که به کاربران این امکان را می‌دهد که با تمرین و ورزش در فضای باز، دارایی‌های دیجیتالی کسب کرده و با آن‌ها محصولات متنوعی را از فروشگاه آنلاین اپلیکیشن خریداری کنند.

چگونه درآمد دلاری با راه رفتن داشته باشیم؟

این اپلیکیشن با استفاده از فناوری GPS و حسگرهای شتاب‌سنج و گام‌شمار، تعداد قدم‌های شما را اندازه‌گیری کرده و بر اساس آن، دارایی‌های دیجیتالی به حساب شما اضافه می‌کند. این جوایز را می‌توانید برای خرید محصولات و خدماتی مانند کارت هدیه، بلیط هواپیما و… استفاده کنید.در واقع هدف این بازی ترویج ورزش و اهمیت به سلامت بدنی افراد است. شما با انجام این بازی علاوه بر اهمیت دادن به سلامتی خود، درآمد دلاری کسب خواهید کرد.

برای شروع بازی، کاربران باید ابتدا اپلیکیشن سوئت کوین را روی گوشی خود نصب کرده و سپس مراحل ثبت نام را بگذرانند. پس از تاییدشدن ثبت نام، اپلیکیشن با استفاده از فناوری GPS و حسگرهای شتاب‌سنج و گام‌شمار، تعداد قدم‌های شما را اندازه‌گیری کرده و بر اساس آن، سکه‌های دیجیتالی به حساب شما اضافه می‌کند. هر ۱۰۰۰ قدم که شما در فضای باز قدم می‌زنید، ۰/۹۵ کوین به حساب شما اضافه می‌شود.با استفاده از سکه‌های دیجیتالی کسب شده، کاربران با توجه به کیف پولشان می‌توانند از محصولات و خدماتی مهیج بهره ببرند. همچنین، در این اپلیکیشن، تمرین‌های رایگانی ارائه می‌شود که کاربران می‌توانند با انجام آن‌ها، سکه‌های بیشتری را کسب کنند.

چگونه درآمد دلاری با راه رفتن داشته باشیم؟

بازی سوئت کوین، به دلیل ارائه امکانات جذاب و تشویق کاربران به ورزش و فعالیت بیشتر، در همه جای دنیا بسیار محبوب و پرطرفدار است.

در این بازی زمانی می‌توانید پول نقد دریافت کنید که در بازی پیشرفت کرده باشید و تعداد زیادی از افراد را به این بازی دعوت کرده باشید. برای دریافت پول از این بازی به حساب پی پال نیاز دارید.

برای ایجاد حساب پی پال می‌توانید از وبسایت ایران پرداخت استفاده کنید.

درآمد دلاری با راه رفتن به کمک بازی والکن (Walken)

این بازی برای همه افراد در همه سنین جالب و مهیج است. در بازی والکن دنیای ارزهای دیجیتال و ورزش با هم تلاقی کرده‌اند. در این بازی شما می‌توانید پیاده‌روی کنید و درآمد دلاری داشته باشید.

بازیکنان در این بازی باید هرچقدر که می‌توانند توکن‌های WLKN بدست آورند، در این صورت به مرحل بالاتری خواهند رسید. هرچه بازیکن در این بازی پیشرفت کند و به مراحل بالاتر برسد، درآمد بیشتری کسب می‌کند.

سخن آخر

در این نوشتار با سعی کردیم تا بازی و اپلیکیشن‌هایی که امکان کسب درآمد دلاری با راه رفتن دارند را به شما معرفی کنیم. این اپلیکیشن‌ها به شما این امکان را می‌دهد که از اوقات فراغت خود نیز استفاده کنید. اگر تجربه‌ای از استفاده از این بازی‌ها دارید با ما در میان بگذارید!

آیا بازی استپن (STEPM) رایگان است؟

بله، استپن یک بازی آنلاین رایگان است که شما می‌توانید از آن استفاده کنید. البته نسخه‌های پولی بازی هم وجود دارد که برای بهره مندی از خدمات بیشتر می‌توانید آن‌هارا خریداری نمایید.

آیا می‌توان از راه رفتن درآمد دلاری کسب کرد؟

بله، شما می‌توانید از عادت پیاده‌روی خود پول دربیاورید. بازی‌ها و اپلیكیشن‌های زیادی وجود دارد که شما را به این هدف می‌رساند. برای مثال به طور ریگان می‌توانید از برنامه‌هایی مانند استپن (STEPN) و سوئت کوین (Sweatcoin)، بهره ببرید.

آیا می‌توان از اپلیکیشن سوئت کوین (Sweatcoin) پول نقد دریافت کرد؟

بله، اما در مراحل اولیه سکه‌هایی که شما در این بازی کسب می‌کنید تنها در فضای مجازی قابل استفاده است. شما با این سکه‌ها می‌توانید کارهایی از قبیل خرید لوازم الکترونیکی، بلیط و … انجام دهید. بعد از مدتی که سکه‌های بیشتری بدست آوردید و افراد زیادی را به بازی دعوت کردید، می‌توانید به طور نقد از طریق PayPal سکه‌هایتان را انتقال دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

این مطلب را به اشتراک بگذارید

به خبرنامه ما بپیوندید

شاید بپسندید

فهرست مطالب
ایران پرداخت | آسان‌تر از همیشه!